PROJEKTS "LAIKS KOPĀ AR TĒTI!"

2023.LV/ĢDP/73

No 2023.gada 1.jūlija līdz 2023.gada 15.septembrim Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība īstenoja projektu "Laiks kopā ar tēti!".

Projekta mērķis bija stiprināt ģimenes svētku tradīciju Talsu novadā. 

2022.gadā Apvienība uzsāka dialogu ar Talsu novada pašvaldības pārstāvjiem un novada daudzbērnu ģimenēm par iespēju veidot savu reģionālo biedrību. Biedrības veidošana ir aktīvā posmā un Apvienības misija ir palīdzēt novada aktīvistiem aizsākt regulāru ģimenisku pasākumu tradīcijas. 
ēvu diena iepriekš Talsu novadā nav aktīvi atzīmēta, tādēļ Apvienība vēlējās dalīties ar savu pieredzi pasākumu organizēšanā un sadarbībā ar novada brīvprātīgajiem aktīvistiem īstenot aktivitātes, kas liktu novada iedzīvotājiem aizdomāties par tēva lomu ģimenēm, kā arī godinātu tos vīriešus, kas godprātīgi un atbildīgi ir izturējušies pret saviem tēva pienākumiem. 
Projekta mērķis bija pulcināt ģimenes ar bērniem aktīvās un erudīciju prasošās aktivitātēs, kuras caurvīrs vīrieša nozīme ģimenē.

Mērķa grupa: Ģimenes ar bērniem no Talsu un apkārtējiem novadiem.

Projekta izmaksas Tēva dienas pasākumu organizēšanai tika apstiprināts valsts finansējums 8897,43 EUR apmērā, 

Projekta aktivitātes Projekta aktivitāšu kulminācija bija noslēguma festivāls 09/09/2023, kurš norisinājās Talsos, Vairāk par festivāla programmu un norisi lasi:

Tēva diena 2023 Talsos

Talsu novadā ģimenes tika aicinātas pieteikt savus tētus, vectēvus, krusttēvus balvai “TĒVA GODS”, 

Tēta gods nominanti

Pirms Tēva dienas tika organizēta anonīma aptauja internetā par tēvu dzīvi. Aptaujā piedalījās 688! tēti. Lasi vairāk par šo aptauju mūsu Septembra ziņu lapā: 

Lasi par aptauju!