1.maijā Daudzbērnu ģimeņu dienas svinībās Rīgas Zooloģiskajā dārzā Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība sveica titulam "Mūsu vecvecāki - Latvijas lepnums 2024" nominētos vecvecākus. Kopā saņēmām 19 pieteikumus, kurus vērtēja 10 žūrijas locekļi. Galvenā titula saņēmēji šogad bija Maija un Guntis Ozeri. Viņus pieteica "16 gadus vecais mazdēls Andris Šantars.

Maija un Guntis Ozeri  ir uzaudzinājuši 4 bērnus. Viņi ir vecvecāki nu jau 11 mazbērniem, jo trīs no viņu bērniem arī ir vecāki daudzbērnu ģimenēm. Vecākai meitai Leldei ir 4 dēli, vidējai meitai Lienei ir 2 meitas un 2 dēli, dēlam Jānim ir 3 meitas. Jaunākā meita Aija pagaidām ir bez ģimenes. Vecvecāku vecākajam mazbērnam Jurim ir 20 gadi, bet jaunākajam Kitijai – 2 gadi.

Kaut Maija un Guntis ir dzimuši rīdzinieki, Latvijai atjaunojot neatkarību, viņi izveidoja zemnieku samniecību un kļuva par zemniekiem. Tas ir palīdzējis bērniem iemācīt mīlestību pret mūsu zemi Latviju, Augstā godā ir ģimene kā lielākā vērtība, darba prieks un saimniekošanas gars. Šos tikumus Maijas un Gunta bērni tagad māca arī saviem bērniem. Vidējās meitas ģimene pamazām pārņem vecvecāku zemnieku saimniecību.

Maija un Guntis Ozeri ģimenē visiem mazbērniem ir Mamī un Vectēvs. Pie viņiem ir lielās saimes centrālā pulcēšanās vieta, kur var satikties māsīcas un brālēni, kur var izvizināties ar traktoru vai kombainu, kur var iesvīst, palīdzot lauku darbos, kur var vissulīgāk svinēt svētkus!


May be an image of 4 people and text that says "LISBOA S FORTTTE ναρνε"
Atgriezties