Nr.11  Novembris, 2023

Šis ir Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības vienpadsmitais e-avīzes izlaidums. Ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu no Latvijas valsts budžeta piešķirtajiem līdzekļiem ik mēnesi dalīsimies ar daudzbērnu ģimenēm interesantākajām un svarīgākajām ziņām. Par saturu atbild Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība.
AKCIJA "SVEICAM UN INFORMĒJAM JAUNĀS DAUDZBĒRNU MĀMIŅAS!"

Kopš 2022.gada janvāra Apvienība īsteno akciju "Sveicam un informējam jaunās daudzbērnu māmiņas!". Akcija norisinās 17 Latvijas dzemdību nodaļās, kurās ar mediķu starpniecību līdz decembrim jau ir nogādātas vairāk kā 1770 dāvaniņas ar informatīvajiem bukletiem un suvenīriem katrai māmiņai, kura pasaulē laiž 3.bērniņu.

2022.gadā mūsu lielākie atbalstītāji bija SIA “Centrālā laboratorija”, “Veselības centru apvienība”, A/S “Drogas”, “Viada Baltija” un “Omniva”.
Mediķi un pašas māmiņas apliecina, ka ir tik svarīgi saņemt informāciju par pieejamiem atbalstiem, tādēļ 2023.gadā turpinām šo akciju. Gada pirmajos 9 mēnešos mūsu plānos apsveikt 1800 māmiņas. Lai to paveiktu, ir svarīgs katrs euro. Sākot ar 2023.gada maiju, Apvienība jauno daudzbērnu māmiņu apdāvināšanai ir sarūpējusi silikona barošanas lacīšus mazuļiem un Centrālā laboratorija dāvanu kuponus bezmaksas D-vitamīna līmeņa noteikšanai, bet no oktobra  ar nelielu sveicienu pievienojusies arī LIDL Latvija.

Lasi par akciju vairāk: "Sveicam un informējam jaunās daudzbērnu māmiņas"

Ziedo caur PayPal:
Spied šeit


Trīs bērnu māmiņas no Rēzeknes