Nr.15  Ģimeņu mēnesis, 2024

Šis ir Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības piecpadsmitais e-avīzes izlaidums. Ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu no Latvijas valsts budžeta piešķirtajiem līdzekļiem ik mēnesi dalīsimies ar daudzbērnu ģimenēm interesantākajām un svarīgākajām ziņām. Par saturu atbild Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība.15.maijs12.maijs Mates diena

Attēla autors cookie-studio no Freepik 

12.maijs Mates diena1.v Daudzbērnu fiena

1.v Daudzbērnu fiena

KĻŪSTI  PAR  APVIENĪBAS BIEDRU!

Apvienības sastāvā ir 8 daudzbērnu ģimeņu biedrības Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Rīgā, Bauskas, Ropažu un Jelgavas novados, tāpat esam izveidojuši labu sadarbību ar vēl 4 biedrībām  Ventspilī, Talsu, Ādažu un Valmieras novadā. 

Aicinām ģimenes pievienoties mūsu 3 + kopienai, lai:

  • veidotu kopīgus pasākumus.
  • Sniegtu sasvtarpēju atbalstu, jo mums ir kopīgas intereses un problēmas, ko risināt
  • mums būtu vairāk iespēju aizstāvēt daudzbērnu ģimeņu intereses pašvaldības un valsts mērogā.

Mēs piedāvājam 2 līdzdalības formas:

  • būt par sekotāju;
  • būt par biedru mūsu biedrībās vai nepastarpināti Apvienībā.

Lasi par iespēju pie biedroties šeit:

Iesaisties 3+ kustībā!

Vairāk par mūsu sadarbības biedrībām lasi:

Mūsu biedrības


AKCIJA "SVEICAM UN INFORMĒJAM JAUNĀS DAUDZBĒRNU MĀMIŅAS!"

Kopš 2022.gada janvāra Apvienība īsteno akciju "Sveicam un informējam jaunās daudzbērnu māmiņas!". Akcija norisinās 17 Latvijas dzemdību nodaļās. 2022.gadā apsveicām 1696 māmiņas, bet 2023.gadā tika sveiktas 2028 jaunās daudzbērnu māmiņas ar nelielām dāvaniņām un informatīvajiem bukletiem par pašvaldības un valsts atbalstu, kā arī 3+kustību Latvijā.

Kopš 2022.gadā mūsu lielākie atbalstītāji ir SIA “Centrālā laboratorija”,  un “Omniva”.  Kopš 2023.gada oktobra ar nelielu sveicienu pievienojies arī LIDL Latvija. Paldies sakām arī www.ieliecmaisa.lv , “Veselības centru apvienība”, A/S “Drogas”, “Viada Baltija” un citiem. Mediķi un pašas māmiņas apliecina, ka ir tik svarīgi saņemt informāciju par pieejamiem atbalstiem. Paldies arī mūsu brīvprātigajiem palīgiem reģionos, kas palīdz dāvanu kastes nogādāt slimnīcās.

Lasi par akciju vairāk: "Sveicam un informējam jaunās daudzbērnu māmiņas"

Ziedo caur PayPal:
Spied šeit

Apvienības sagatavotās dāvanas slimnīcām.