Nr.12  Decembris, 2023

Šis ir Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības divpadsmitais e-avīzes izlaidums. Ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu no Latvijas valsts budžeta piešķirtajiem līdzekļiem ik mēnesi dalīsimies ar daudzbērnu ģimenēm interesantākajām un svarīgākajām ziņām. Par saturu atbild Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība.

PASTEIDZIES!

Vīgneru Ernesta institūts sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fonds aicina “Latvijas Goda ģimene” programmas dalībniekus uz Ziemassvētku koncertu Rīgas Domā piektdien, 22. decembriī, plkst. 17:30 un plkst. 20:00.
Programmā klasiskas Ziemassvētku dziesmas un pārsteigumi ar dažādu instrumentu pavadījumu, ieskaitot Doma ērģeles.
Piedalīsies: Ieva Kerēvica, Artjoms Safronovs, Inna Kločko, Carnikavas jauktais koris “Vēja balss”, grupa “24. Avēnija”, RKTMC “Mazā ģilde” ansamblis “Kolibri” un citi talantīgi mākslinieki!
Biļešu cena: 5 EUR (izvēlies jebkuras standarta cenas sēdvietu, ievadi “Biļešu paradīzes” sistēmā derīgas apliecības “Goda ģimene” numuru un saņem īpašu 5,00 EUR cenu). Bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas.

PĒRC BIĻETES


ĢDP 2023


Ko mums gaidīt 2024?


Atbalsts hop kredītiem

Atbalsts Ventspilī

NELIELAI JAUTRĪBAI

Pie Prezidenta


AKCIJA "SVEICAM UN INFORMĒJAM JAUNĀS DAUDZBĒRNU MĀMIŅAS!"

Kopš 2022.gada janvāra Apvienība īsteno akciju "Sveicam un informējam jaunās daudzbērnu māmiņas!". Akcija norisinās 17 Latvijas dzemdību nodaļās. 2022.gadā apsveicām 1696 māmiņas, bet 2023.gadā līdz gada beigām tiks sveiktas 2028 jaunās daudzbērnu māmiņas ar nelielām dāvaniņām un informatīvajiem bukletiem par pašvaldības un valsts atbalstu, kā arī 3+kustību Latvijā.

Kopš 2022.gadā mūsu lielākie atbalstītāji ir SIA “Centrālā laboratorija”,  un “Omniva”.  Kopš 2023.gada oktobra ar nelielu sveicienu pievienojies arī LIDL Latvija. Paldies sakām arī “Veselības centru apvienība”, A/S “Drogas”, “Viada Baltija” un citiem. Mediķi un pašas māmiņas apliecina, ka ir tik svarīgi saņemt informāciju par pieejamiem atbalstiem. Paldies arī mūsu brīvprātigajiem palīgiem reģionos, kas palīdz dāvanu kastes nogādāt slimnīcās.

Lasi par akciju vairāk: "Sveicam un informējam jaunās daudzbērnu māmiņas"

Ziedo caur PayPal:
Spied šeit

Siguldas slimnīcas dzemdību nodaļā 11/12/2023