Nr.13  Janvāris, 2024

Šis ir Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības trīspadsmitais e-avīzes izlaidums. Ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu no Latvijas valsts budžeta piešķirtajiem līdzekļiem ik mēnesi dalīsimies ar daudzbērnu ģimenēm interesantākajām un svarīgākajām ziņām. Par saturu atbild Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība.


pavasara iniciativas


Pašvaldību atbalsta nosacījumi

LEPOJAMIES!

Mūsu Stopiņu daudzbērnu ģimeņu biedrības "Māra" valdes locekles Intas Gruzdules - Borovojas dēls Jānis Gruzdulis-Borovojs ar savu pārinieku Ēdenu Eduardu Čepuli sestdien, 20.janvārī, Dienvidkorejā Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs kamaniņu sportā izcīnīja sudraba medaļas divnieku sacensībās.

Lasi vairāk:

Sporta ziņas

Jānis Gruzdulis-Borovojs/Ēdens Eduards Čepulis

Citur Eiropā

Valmieras novada atbalsts

Konkurs Mūsu recepte

Aptauju balvu izloze


AKCIJA "SVEICAM UN INFORMĒJAM JAUNĀS DAUDZBĒRNU MĀMIŅAS!"

Kopš 2022.gada janvāra Apvienība īsteno akciju "Sveicam un informējam jaunās daudzbērnu māmiņas!". Akcija norisinās 17 Latvijas dzemdību nodaļās. 2022.gadā apsveicām 1696 māmiņas, bet 2023.gadā tika sveiktas 2028 jaunās daudzbērnu māmiņas ar nelielām dāvaniņām un informatīvajiem bukletiem par pašvaldības un valsts atbalstu, kā arī 3+kustību Latvijā.

Kopš 2022.gadā mūsu lielākie atbalstītāji ir SIA “Centrālā laboratorija”,  un “Omniva”.  Kopš 2023.gada oktobra ar nelielu sveicienu pievienojies arī LIDL Latvija. Paldies sakām arī www.ieliecmaisa.lv , “Veselības centru apvienība”, A/S “Drogas”, “Viada Baltija” un citiem. Mediķi un pašas māmiņas apliecina, ka ir tik svarīgi saņemt informāciju par pieejamiem atbalstiem. Paldies arī mūsu brīvprātigajiem palīgiem reģionos, kas palīdz dāvanu kastes nogādāt slimnīcās.

Lasi par akciju vairāk: "Sveicam un informējam jaunās daudzbērnu māmiņas"

Ziedo caur PayPal:
Spied šeit

Preiļu slimnīcā 2024.gadā pirmais dzimušais mazulis bija trešais savai māmiņai Jūlijai no Ludzas