Nr.16 Maijs, 2024

Šis ir Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības sešpadsmitais e-avīzes izlaidums. Ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu no Latvijas valsts budžeta piešķirtajiem līdzekļiem ik mēnesi dalīsimies ar daudzbērnu ģimenēm interesantākajām un svarīgākajām ziņām. Par saturu atbild Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība.

Rādīt skaidrot acīmredzamoOzeru vecvecaki

Ozeru vecvecaki

Bērns kā dārga izvēle


Bērns kā dārga izvēle


Mamma savai meitai


Mamma savai meitai

Ādažu Dižģimenes

Ā

KĻŪSTI  PAR  APVIENĪBAS BIEDRU!

Apvienības sastāvā ir 9 daudzbērnu ģimeņu biedrības Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Rīgā, Bauskas, Ropažu, Ādažu un Jelgavas novados, tāpat esam izveidojuši labu sadarbību ar vēl 4 biedrībām  Ventspilī, Talsu, Valmieras un Siguldas novadā. 

Aicinām ģimenes pievienoties mūsu 3 + kopienai, lai:

  • veidotu kopīgus pasākumus.
  • Sniegtu sasvtarpēju atbalstu, jo mums ir kopīgas intereses un problēmas, ko risināt
  • mums būtu vairāk iespēju aizstāvēt daudzbērnu ģimeņu intereses pašvaldības un valsts mērogā.

Mēs piedāvājam 2 līdzdalības formas:

  • būt par sekotāju;
  • būt par biedru mūsu biedrībās vai nepastarpināti Apvienībā.

Lasi par iespēju pie biedroties šeit:

Iesaisties 3+ kustībā!

Vairāk par mūsu sadarbības biedrībām lasi:

Mūsu biedrībasELFAC manifests

ELFAC manifests


AKCIJA "SVEICAM UN INFORMĒJAM JAUNĀS DAUDZBĒRNU MĀMIŅAS!"

Kopš 2022.gada janvāra Apvienība īsteno akciju "Sveicam un informējam jaunās daudzbērnu māmiņas!". Akcija norisinās 17 Latvijas dzemdību nodaļās. 2022.gadā apsveicām 1696 māmiņas, bet 2023.gadā tika sveiktas 2028 jaunās daudzbērnu māmiņas ar nelielām dāvaniņām un informatīvajiem bukletiem par pašvaldības un valsts atbalstu, kā arī 3+kustību Latvijā.

Kopš 2022.gadā mūsu lielākie atbalstītāji ir SIA “Centrālā laboratorija”,  un “Omniva”.  Kopš 2023.gada oktobra ar nelielu sveicienu pievienojies arī LIDL Latvija. Paldies sakām arī www.ieliecmaisa.lv , “Veselības centru apvienība”, A/S “Drogas”, “Viada Baltija” un citiem. Mediķi un pašas māmiņas apliecina, ka ir tik svarīgi saņemt informāciju par pieejamiem atbalstiem. Paldies arī mūsu brīvprātigajiem palīgiem reģionos, kas palīdz dāvanu kastes nogādāt slimnīcās.

Lasi par akciju vairāk: "Sveicam un informējam jaunās daudzbērnu māmiņas"

Ziedo caur PayPal:
Spied šeit

Apvienības dāvanas jaunajām daudzbērnu māmiņām slimnīcu dzemdību nodaļās palīdz sagatavot mūsu brīvprātīgie. Attēlā daudzbērnu ģimeņu biedrības "Puzle" palīgs Sofija.