Šī ir nedēļa, kad daudzbērnu māmiņas nostādītas sarežģītas plānošanas priekšā - kā lai paspēj uz visu bērnu māmiņdienas koncertiem skolās, bērnudārzos un arī interešu izglītības iestādēs.

Nervus kutinošas, bet reizē aizkustinošas un sirdi sildošas problēmas! Lai cik skrejošas mammas būtu, viņām jāatceras, ka katram bērnam jāsajūt tā īpašā, individuālā mammas uzmanība un prieks par sagatavoto apsveikuma kartīti, noskaitīto dzejolīti, vai kaut drosmi nostāvēt bērnudārza grupiņas ansamblīša aizmugurē. 

Tā ir liela laime baudīt bērna mīlestību. Kas to baudījis, tas noteikti šo laimi - būt vecākam - novēl piedzīvot arī saviem bērniem. 

Bet, cik no mums ir aizdomājušies, vai sniedzam saviem bērniem pietiekami pozitīvu un pārliecinošu vecāku-bērnu attiecību pieredzi, lai viņi vēlētos kļūt par vecākiem? Cik no jūsu bērniem uzskata, ka ģimene un bērni ir vērtība, kas dzīvei piešķir paliekošu jēgu?

Aicinām meitu mammas piedalīties nelielā aptaujā, lai apzinātu, vai un kā redzat  savas meitas kā nākotnes māmiņas, vai uzskatāt, ka to ietekmēs jūsu attiecības ar meitu.

Attēla autors 8photo no Freepik


Aptauja "Mamma savai meitai"


Kāpēc arvien vairāk sieviešu nevēlas kļūt par mammām?

Tos, kuri par mātes, tēva lomu vēlas piedalīties diskusijā demogrāfijas jautājumu kontekstā, aicinām piedalīties konservatīvās domas konferences DEMOS VI sesijā "Kāpēc dzimst tik maz bērnu?".

Konferencē uzstāsies Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības valdes priekšsēdētēja Elīna Treija ar referātu "Bērns kā dārga izvēle".

Vairāk par konferenci un saite uz pieteikšanos -->

DEMOS VI sesija "Kāpēc dzimst tik maz bērnu?"

Atgriezties